E - R: 9:00 - 17:00
+372 602 3080
A. Weizenbergi 4, 10150 Tallinn, Estonia

ETTEVÕTTEST

Image

ARKAADIA PUHASTUSE OÜ

on eelkõige Tallinnas tegutsev puhastusteeninduse ettevõte, mis kuulub Arkaadia Gruppi. Meie koostööpartneriteks on erinevate valdkondade ettevõtted ja asutused.
Meie hooldada on tuntumatest  Tartu Ülikool, Tallinna Teletorn, Foorumi Ärimaja, Spordiklubid GYM, Prisma Peremarket, Orkla Eesti, Muuga Betoonelement

Millega tegeleme?

Meie poole pöördutakse siis, kui vajatakse koristamise, puhastuse ja korrashoiu teenuseid. Eripuhastustöödena teostame akende ja klaasseinade pesu, kõvade põrandakatete põhjalikku puhastamist ja kaitsetöötlust; vaipkatete ja pehme mööbli keemilist pesu.
Hoolitseme territooriumite- ja haljastuse korrashoiu eest. Loomulikult aastaringne teenus lehtede, lume, purikate ja prügi toimetamiseks kokkulepitud kohta.

Meil on asjatundlikud kutseoskustega töötajad.

Ettevõtte tööd juhivad kogemustega inimesed.

Juhataja Annela Tiitson töötab puhastusalal alates 1997. aastast. Ta on puhastusteenindajate ja puhastustööde juhi kutsestandardite väljatöötamise rühma liige ja puhastusteeninduse kutsekomisjoni liige.
Eritööde teenindusjuht Margus Regi töötab puhastusalal alates 1990. aastast.
Hoolduskoristuse teenindusjuht Kaidi Tammpuu töötab puhastusalal alates 2001. aastast.
Vahetult teenuse toimimist erinevate klientide juures korraldavad töödejuhatajad Heiko Tammpuu, Aleksei Oništšuk, Siiri Pihlak, Siiri Odra, Katrin Saareväli, Kelly Školin, Tiina Laarmaa, Nataly Kannus, Nele Rebane, Urmas Lutz, Jekaterina Sell, Riina Päri ja Olga Pavlova.

© 2024 Arkaadia Puhastuse OÜ. Kõik õigused kaitstud.

Otsing